15YILLIK DENEYİM

Geçmişten bugüne; bilgi ve
tecrübeyle!

2013 yılında kurulan Saydam İletişim yeni kurulan bir şirket olmasına karşın sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren bir yapının kurumsallaşmış bir uzantısı olarak ortaya çıkmıştır. Yaklaşık 1999 yılından bu yana sektörde bir çok ilke imza atmış, bir çok büyük projede yer almış, deneyimli bir kadro tarafından müşterilerine daha iyi ve kurumsal çözümler sağlayabilmek için kurulmuş bir şirkettir.
Şirketimizin öncelikli hedefleri; sektörde uzun yıllar kalıcı olmak, güven sağlamak, en son teknolojiyi müşterilerine sunmaktır. Özellikle "IP TELEFON", zayıf akım teknolojileri, altyapı çözümleri konusunda sektörde söz sahibi olan ve işletmelere özel çözümler sunmayı hedefleyen bir dünya şirketi olmak için çalışmaktadır.

1056
Müşteri Sayısı
4.353
Kullanıcı Sayısı
27
Tamamlanan Proje
Hoşgeldiniz

Ritim İstanbul'daki merkez ofisimize bi' kahveye bekleriz.

Saydam Yönetim Sistemi
Saydam İletişim; tasarımı, kurulumu, yapılandırması ve geniş bayi ağı ile IP tabanlı iletişim çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.
Güvenilir Çok Fonksiyonlu Santral
Hosted Santral, Sanal Santral, Bulut Santral, VoIP donanımları, TDM uygulamaları, donanımsal ve yazılımsal santral çözümleri üretmektedir.
Profesyonel Ekip
Teknoloji ve yazılım alanında uzman ekibimizle; amaç ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerle işinize değer katıyoruz.
Entegrasyon Teknolojisi
Ölçeklenebilir iletişim projeleri ve uzak ofis entegrasyonlarıyla kurumsal iletişim sistemleri kurulumları sağlanmaktadır. Mobilite, stabilite ve iletişim özgürlüğü sunan profesyonel donanımlarla bir şirketin ihtiyacı olan tüm iletişim altyapısı güvenle sunulmaktadır.

Demo ve kiralama talepleriniz için tecrübeli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!